איך לפעול לפי המבנה האנרגטי שלך כדי לא להתעייף מהעסק?

אז איך באמת לפעול נכון בלי להרגיש שאת במרדף אחרי הזנב? כולנו מכירות את הלופ הזה של פרסום בכל הרשתות החברתיות. לסיים לשווק משהו ואז להתחיל שוב ואז עוד פעם. להיות בלחץ הזה שירשמו? לא ירשמו? כמה ירשמו? וכולנו יודעות כמה מתיש זה יכול להיות. כל כך מתיש, שלפעמים זה מוציא את כל החשק מהעשייה שלשמה באנו לעסק.
אז מה עושים?
 

לא מזמן נפגשתי לשיחה אישית עם יעל קריידרמן. היא פרטה בפני איך נכון לי להתנהל בעולם ובעסק. לי, ולא למישהו אחר.
מה למשל? שאני אוספת השראה מכל המקומות ויש לי יכולות עיבוד מדהימות אבל עם כל הראש הזה, את ההחלטות שלי, כדאי לי להחליט מהבטן.

זה מדהים! כל מיני דברים שידעתי (בראש) קיבלו פתאום אישור והתיישבו לי נכון יותר בפאזל. אחרי שנפגשתי עם יעל ועם הכלי שהיא עובדת איתו, הצלחתי באמת הרבה יותר לשחרר ולסמוך על הדברים. והופ, כבמטה קסם, הזדמנויות מגיעות, הצעות ובקשות מגיעות לפתחי ולי רק נותר לבדוק האם מתאים לי להענות להן או שלא. שנים של ידיעה בראש פתאום קיבלו איזה תוקף מבפנים כדי שזה באמת יתאפשר בחיים שלי.

בשיחה עם יעל קיבלתי כלי מגניב שבאמצעותו אני מחליטה מעכשיו. מחליטה אם נכון לי לעבוד עם לקוח מסויים, בכמה לתמחר ובאיזה צבע לצבוע את האמבטיה בבית החדש. (אמיתי!)

כל כך התלהבתי מהכלי הזה שנקרא היומן דיזיין, שחשבתי לעצמי- הייתי שמחה שעוד עצמאיות ועוד מתאמנות שלי יכירו אותו ויעבדו לפיו. כי זה פשוט מאפשר הרבה יותר זרימה ושפע בחיים והרבה פחות מאבק ותסכול ומאמץ. ומה שעושה חיים קלים- אני אוהבת!

 

אז פשוט. הזמנתי את יעל לדבר על זה.
היתה לה הענות אז הכנו לכן שיחה מרתקת על איך לנהל את העסק עם הרבה פחות מאבק ומרדף, לפי הטיפוס האנרגטי שלך.
מסתבר שיש 5 טיפוסים כאלה, ולכל אחד נכונה אסטרגטיית פעולה שונה.

בואי לבדוק איזה טיפוס את ומה עושים עם זה 

סידרתי לכן פגישת יישום המפה האישית עם יעל במחיר מיוחד