הי, נעים להכיר!

היי 🙂 אני סיוון צברה, מלווה להתפתחות עסקית, ומחברת עסקים לעצמם. 

החיבור פנימה ומשם החוצה ושוב פנימה הוא העבודה המשמעותית באמת, ומתוכה הכל כבר נהיה קל ומסתדר.
ככה אני חווה בעסקים שלי וזה מה שאני אוהבת להעביר הלאה.

במפגש איתי תמיד יהיו שזורים פרקטיקה ותכל'ס (פה נכנס מענה על ה"איך". פיתוח מוצרים, כתיבה, שיווקית ויצירת תוכן, נוכחות בדיגיטל, יצירת דפי נחיתה ובניית אתר).
כל זה ביחד עם תוכן אימוני שמאפשר גדילה (עבודה עם קלפים, מדיטציות אם צריך, חיבור רגשי לעשייה, שפע של חומרי קריאה ותוכן שמעצימים את התהליך)
כל אלה- במטרה שתוציאי לאור את מי שאת, תרוויחי מזה ותהני מהדרך באיזון ובשלווה!

הליווי העסקי- שיווקי שאני מציעה לך, מבוסס על החיים והשטח, ועל יותר מ-16 שנות וותק בעולם העסקי. אחרי עשור בקייטרינג צברה, ייסדתי וניהלתי את פיות הבישול- מיזם שמאפשר הזמנת מבשלת עד הבית בלחיצת כפתור (נסגר ב- 2020).

כל מה שתקבלי הוא פרקטיקה מהחיים ולא מתיאוריות של אקדמיהחשבתי, במקום לספר לך על כל מה שלמדתי או כל מה שהצלחתי להשיג בחיים ובעסקים, אספר לך קצת על מה שבאמת חשוב בעיניי ועל מה מרגש אותי בעשייה שלי.

הולך?

ככל, אני מאמינה שעדיף לעשות מאשר לחכות שיהיה מושלם ומאמינה שלהתמודד עם הפחדים ולהצליח להביא את הקול שלנו באותנטיות בעולם זו התמודדות ראויה ומגיעה לנו עליה מדליה של התפתחות.

מבחינתי מה שהולך פשוט וקל הוא מצפן בעסק.  ולזה אפשר לצרף גם חכם, חד ואוטומטי.

אני לא מאמינה שאפשר לעשות תזוזה או שינוי כלשהו בלי שתהיה מעורבת בו התפתחות אישית. ככה, שאם את רוצה לעבוד על העסק שלך, להגדיל ולדייק אותו, נדרש גם דיוק פנימי והגדלה של הכלי שלך תוך כדי. וזה בדיוק מה שאנחנו עושות בתהליך הליווי העסקי. ככה את מרוויחה פעמיים! גם תהליך של התפתחות אישית וגם צמיחה עסקית ויציאה לאור בדיגיטל שבאות לידי ביטוי בעומק ההשפעה שלך וגם בהכנסות.

אני הכי נהנית לעבוד עם בעלות עסקים שכבר עצאמיות כמה שנים ומכירות את עולם ההתפתחות מתוך התנסות אישית. כאלה שיודעות את ההשפעה שיש לתודעה לתדר שלהן על העסק וכאלה שבהירות וסדר עוזרות להן לרוץ קדימה. כי בכל אלה אני ממש יכולה לעזור.

את מבינה? זה לא הדף נחיתה או הבוט שמרגשים אותי באמת… אלא מה שהכלים האלה מאפשרים לך לעשות ולהרגיש. ואיך שהם עוזרים לך להשפיע יותר בעולם ולהגדיל את השפע שלך. בעצם מבחינתי, העסק הוא רק תירוץ להיות הגרסה הכי טובה שלי:) 

קצת מהדברים שבעלות עסקים אומרות על העבודה איתי

בזמני הלא עסקי אני אמא לאורי ודור בני החמש ולמיה התינוקת המתוקה, וגרה בקיבוץ אייל בשרון. מסתובבת עם אבקת קסמים ושרביט בתיק. (באמת! )

אוהבת כל מה שיש בו יצירה, כמו צילום, פיסול, כתיבה, וגם פתרונות עסקיים. חובבת בישולים ואוכל, ים וטיולים ובכללי? את החיים עצמם.

מוזמנת
להציץ באתר, ללמוד, להתלהב וליצור קשר אם מרגיש לך שיש ניצוץ של חיבור.
באהבה, סיוון

בא לך להחליף מילה? כתבי לי לווטסאפ ואשמח להכיר! פשוט בלחיצה כאן
מתאים לך להגיע לפגישת  פשוט לעשות ?

לקבל מיילים עם הברקות, הדרכות וראיונות מעניינים ומפילי אסימונים שווה להרשם לניוזלטר פה: