בניית אתרים

בואו להציץ בגלריית העבודות והאנשים שמאחורי העבודות האלה. קליק על התמונה ועברתם לאתר שמוצג.

האתר של רויטל פיזנטי

פלטפורמה: WordPress

השירותים של רויטל מתאימים גם לארגונים וחברות וגם לבעלי עסקים. יש בהם גם תוכן מעמיק ורציני וגם קלילות והנגשה של רעיונות מורכבים בדרך חוויתית. יועצת עסקית לא רגילה, מנחה לחדשנות, יצירתיות בעסקים ויוצרת צבעונית של תוכן וחיבורים.

כל זה תחת קורת גג אחת באתר של רויטל.

המעצבת לימור  אסרף בחרה להדגיש את הצבעוניות והייחודיות הזו בנוף של מרצים בארגונים ויועצים עסקיים והתוצאה הייחודיות לפניכם. אתר צבעוני שמשקף את האישיות של רויטל, ועם זאת, מספיק רציני ומסודר כדי שידבר גם אל ארגונים שרוצים לפתח חדשנות ויצירתיות.

האתר של אסתר בוירסקי

פלטפורמה: wix

מטפלת במגוון עצום של כלים ושיטות ועוזרת לאנשים בהמון סוגי מכאובים ובעיות. זה בדיוק האתגר באתר של אסתר שהיה מיושן ולא ייצג נאמנה את העשייה שלה. החלטנו לארגן את הטיפולים לפי סוגי הבעיות והקהל, כך שתחת כל קטגוריה יוכל המטופל למצוא מידע על הבעיה וגם לקבל טיפים להקלה ראשונית.

מעבר לזה אסתר מלא בידע כרימון ולכן הוספנו בלוג מאמרים שבו תוכל אסתר להוסיף פוסטים עם מידע, סיפורים וטיפים מעולם היוגה והטיפול.

האתר של יהודית היימן- דולה, מלווה נשים בהריון ולידה, מטפלת רב תחומית

פלטפורמה: WIX

את השפע של יהודית, היה לא פשוט להכניס לאתר אחד נקי ומסודר שמצליח להבהיר מה היא עושה ואיך כבר מהמבט הראשון. הצלחנו?

בניית אתר לאליען לזובסקי אלופת המילים

פלטפורמה: wix

שיתוף פעולה שכולו מעורר השראה עם לימור אסרף, השדה המוכשרת שאפיינה ועיצבה את השפה העיצובית לעסק ולאתר של אליען. משהו בשיתוף הפעולה הזה יחד עם הניקיון והצבעוניות העדינה יחד עם החמרה הטבעית הופך אותו לאחד האתרים האהובים עלי. תנו הצצה

האתר של אלה בר צבי

פלטפורמה: wix

אלה חזרה מרילוקיישן ארוך והחליטה לשפץ את הבית העסקי שלה. מה שבמהרה הפך לבניה מחדש של האתר כולו, כך שידבר בשפה עיצובית נקייה וייצג את כל התחומים בהם אלה יכולה לעזור, סביב פיתוח קריירה בעידן העבודה החדש.

החלטנו להפריד בין הבלוג המאוד אישי למאמרים המקצועיים לכדי שתי כקטגוריות נפרדות לקריאה ופירקנו את השירותים לנושאים, כך שיהיה קל להתמצא ולהבין מה בדיוק היא עושה ואיך היא יכולה לעזור ללקוחות הפוטנציאליים. בסוף כל עמוד שירות הוספנו טופס שמקל על פניה מהירה.
נבחרה צבעוניות עסקית אבל רכה, שמאפיינת את העבודה של אלה בחדות וברגישות שלה.

האתר של העוטפת

פלטפורמה: WordPress

העוטפת הוא עסק ייחודי המדריך איך לשקם ולהשטיח את הבטן בשיטה טבעית ומסורתית, עדינה ועובדת-מניסיון! 🙂
בנינו תהליך שממש עוטף את הלקוחה מכל הכיוונים גם דיגיטלית בהדרכות וידאו ודפי עבודה גם במפגשי אונליין וגם בשיחות אם צריך. לזה נוספה אפליקציה שמיכל פיתחה למעקב אחרי ההתקדמות וכמובן תזכורות במייל ומסרים מעצימים בסמס.

אז מה כלל הפרוייקט המורכב הזה?
אפיון התהליך שהגולשים יעברו מההיכרות ועד לסיום הסדנה ודרכה, אפיון האתר.
כתיבת דף נחיתה לסדנה
עיצוב ובנייה של הדף בוורדפרס ובמקביל אליו מיכל והצוות אספו, צילמו, כתבו ובנו את התוכן לסדנה.
לזה נוספו: מערכת מכירה וסליקה, חיבור למערכת הדיוור, אתר חברים, אתר קורסים,התראות ותזכורות במייל לנרשמות, ולקינוח- אוטומציית סמס, שדואגת לפנק את הנרשמות במסר יומי מעצים ומחוייך.

האתר של אפרת דורון

פלטפורמה: wix

את אפרת ליוויתי לבניית המוצר הדיגיטלי הראשון שלה, אי שם לפני כשנתיים. הפעם, הגיעה לארוז את כל הטוב שעושה בעולם לאתר שישקף אותה. 
זה היה תהליך עומק שדרש התכנסות לשורשים ומשם לשמיים ומתוכו נולד גם לוגו חדש ומקסים ושפה עיצובית שלמה שמדברת טבע, פשטות, חום ונועם.

תסכימו שלא ראיתם הרבה אתרים של מטפלות ומנחות מיינדפולנס שנראים ככה, ובדיוק לשם כיוונו. ייחודי, קרוב לטבע, מרגיע, מחזיר הביתה.

פורטל התוכן של אדיר זנגי

פלטפורמה: Smoove

אדיר הקליט תוכן לקורס שיווק באימייל אבל מפה ועד לעיצוב והכנה למכירה היה פער. הוא ביקש שנכין לו את כל המעטפת של הקורס למכירה כך שיוכל פשוט לשלוח לינק לקהילה שלו ולהתחיל למכור וככה זה יצא!

כתיבה ועיצוב לדף נחיתה
רינת אליטוב, יעוץ משכנתאות

פלטפורמה: Smoove

 בחיי שלא חשבתי שאיהנה ככה מכתיבה של דף נחיתה על נושא שנתפס כל כך אפור וסבוך. אבל.. הפתעה! 🙂 נהניתי כל כך לעבוד עם רינת שגם הדף והכתיבה קלעו בול (לדבריה) ומשרתים אותה בנראות מקצועית מול הלקוחות ובפרסומים באתרים של ארגונים גדולים

כתיבה ועיצוב דף נחיתה קורס הכנה ללידה
דקלה ידיד וסרמן

פלטפורמה: Smoove

כשהייתי בחודש רביעי להריוני, "במקרה", דיקלה הגיעה אלי לכתיבת ובניית דף נחיתה לצורך קמפיין לקידום הקורס שהיא מנחה.

חייבת להגיד שדי מהר התאהבתי. בדיקלה, בשיטה- היפנוברת'ינג ובסופו של דבר גם בדף הנחיתה הזה. כל כך מאוהבת, שנרשמתי לקורס! 🙂

יצרנו שפה עיצובית מאפס, כזו שמאפיינת את דיקלה ולא את עולם ההריון והלידה הקיטשי  והורדרד. שילבנו המון המלצות בולטות והצגנו את הקורס ואת האג'נדה של דיקלה בצורה שפשוט עובדת וממירה עשרות גולשים ללקוחות בקורסים שדיקלה מנחה.

כתיבה ועיצוב לדף נחיתה+ שירות טיפולי זהר פז רונן

פלטפורמה: Smoove

שירות ייחודי שבנתה זהר עבור תקופת קורונה להורים לילדים
לצפיה

בנייה ועיצוב דף נחיתה קורס למנותחים בריאטרים
עידית רוזנבלום

פלטפורמה: וורדפרס

עידית הגיעה אלי דרך שרשור גנרי בפייסבוק, כשחיפשה מישהי שתבנה לה דף לתוכנית תזונה אינטגרטיבית ייחודית שאיתה יוצאת לאור בקרוב.

כבר בשיחה הבנו שזה זה! אני התרשמתי מאשה עם רקע מטורף בעולם השיווק, והיא, התחברה לרקע ולניסיון ויצאנו לדרך בבניית דף באתר קיים. הבריף- אלגנטי, ייחודי, נקי אבל אישי. יצרנו פיצוח ייחודי לויז'ואל שאין לאף אחד אחר. והוספנו חיבור למערכת אוטומטית לתיאום שיחות אישיות. איך יצא?

בנייה ועיצוב אתר למיכל קירשנברג

פלטפורמה: wix

איך מכניסים כל כך הרבה עשייה לאתר אחד קומפקטי ונגיש?
ככה 🙂 האתר של מיכל

עוד אתרים ודפים שנבנו לאחרונה

פרגנו מילים טובות על התהליך

סיוון צברה

רוצה גם? כתבי לי ואשמח ליצור קשר,
להכיר לשלוח הצעה מתאימה לאתר שלך